5.a osztály
Antal Anna Eszter
Balogh Boróka
Baraksó Bence
Bilecz Márton
Bukovenszki Balázs
Domján Kincső
Dráguly Zalán
Harman Emma Kamilla
Herczku Hanna
Holik Hanna Angyalka
Iván Inez
Kenéz Luca Sára
Kohulák Kende
Kovács Vivien
Lipcsei Dóra
Lovas Ákos
Lőrincz Márton
Nagy Álmos József
Mezei Gábor János
Papp Diána Sára
Sujom Réka
Szalkó Fehéra Hanna
Szalontai Sára
Szász Richárd
Széles Emma Dóra
Szilágyi Szabolcs
Szűcs Ádám
Tamás Benedek
Vasas Géza Bendegúz
Volf Florentina
Zloczky-Tóth Alma

5.b osztály
Ágoston Szonja
Becze László
Benkő Boglárka
Benyó Botond
Biró Laura
Bróthág Márton
Fazekas Enikő
Filep Botond
Gégény Laura
Gergely Dorka
Görömbei Bálint
Hajas Léda
Hajnal Marcell
Havasi Péter
Helmeczi Kristóf Csaba
Izsai Milán
Kiss Anna Júlia
Kiss Rajmund
Kondor Péter Zsolt
Márton Emília
Moravcsik Botond Gábor
Nagy Nóra
Ozsváth Bálint
Safranku Csilla Viktória
Simon Zsombor
Sinku Léna
Sperlágh Eszter
Ster Nándor
Szabó Panka Ivett
Tóth Panna Petra
Tuza Dorina

5.c osztály
Durst Marcell
Gilányi Marcell
Gyeskó Csongor
Gyuris Dóra
Kalán Kolen Hunor
Kisari-Türk Vince
Kiss Balázs Attila
Koczman Hanna
Konyári Domonkos
Kriston Márk
Lukács Levente
Mező Noel Roland
Mosolygó Eszter
Mozga Katinka
Nagy Boglárka
Nagy Dóra
Olajos Csenge
Papp Márton
Révész Dorottya
Révész Margaréta
Révész Kende
Somogyi Zsófia
Szatlószki Zsombor
Szentesi Kristóf
Szondi Regina
Sztányi Róbert
Tilki Dániel
Tilki Flóra
Tóth Gréta Kira
Tóth Napsugár Miletta
Tóth Villő
Uray Konrád Erik
Vilmányi Polett

6.a osztály
Antal Blanka
Arany Viktória Zselyke
Baranya Rózsa Éda
Batári Bálint
Bódis Gergely Rudolf
Bodnár Milán
Bogár Nikoletta
Borai Balázs
Dallos Flóra
Dankó Bence
Domoszlai Lotti
Éles Mátyás
Fazekas Marcell
Gégény Tamás
Gere Kristóf Miklós
Gyüre Nóra
Hulvej Zselyke
Jászkai Csenge
Jenei Krisztián
Kukoly Kamilla Hanna
Laskay Ákos
Megyesi Tekla Sára
Molnár Zoltán Regő
Nagy Gergő
Rubi Marcell Tormás
Sarkadi Emma Zora
Szabó Ákos Roland
Szőke Ottó
Tajthy Léna
Varga Dániel
Varga Dorottya
Vásárhelyi Sándor

6.b osztály
Antal Gréta
Banu Balázs
Bogár Dóra
Cseh Péter
Dezső Csaba Zoltán
Gáti Márta
Hajcsák Luca
Horváth Luca
Juhász Ninett
Kántor Dávid Kolos
Kántor Korina
Keczkó Erika Dóra
Kovács Ádám
Kőrösi Bertalan
Kőszegi Diána
Kulifai Kitti
Maczkó Mihály Tamás
Marján Léna
Mendler Márton
Nagy Lili
Nagy Nimród
Nizsalóczki Zoltán
Salagvárdi Gábor Attila
Sári Áron László
Somogyi Marcell
Szilvási Boglárka
Támba Hanna
Tóth Benedek Tibor
Tóth Eszter
Turi Péter
Vajda Barnabás
Vida Dorottya Zita

6.c osztály
Balogh Koppány Hunor
Böszörményi Janka
Erdei Gábor
Gerák Áron
Gerák Zsombor
Harman Norbert
Holik Csenge Rózsa
Hudák Dominik
Kassai Csongor Attila
Kévés Zoltán Bálint
Kóth Ádám
Kovács Hanna
Kovács Lilla
Lukács Lilla
Molnár Lajos Patrik
Morvai Anna
Olajos Réka
Orosz Lili Hanna
Pusztai Balázs
Somogyi Zsolt
Stork Melinda
Szabó Eszter
Szentesi Dorina
Teremi Mihály
Tóth Nimród
Tóth Noémi
Turcsán János
Turóczi Zoltán
Veres Jázmin

7.a osztály
Babicz Barbara
Barabás Regina
Béres Inez Viktória
Bilecz Sára
Biró Vince
Bogár Dorina
Hankószki Péter
Hevesi Álmos
Jantek Viktória
Kameniczky Anna Judit
Kavalecz Kristóf
Kormány Bálint
Kosztyu Dézi
Kovács Milán
Kranyik Anikó
Lekka Benedek
Morauszki Noel Milán
Nagy Zita
Pankotai Bálint Ferenc
Révész Ákos
Román Marcell
Seres Dorina
Szabó Veronika
Szalmás Gergő
Szalontai Gréta
Szikora Zsófia
Takács Milán
Tomasovszki Regina
Tömpe Adél
Závaczki Bence

7.b osztály
Almási Anna
Asztalos Petra
Baraksó Liliána
Brudnyák Milán
Cserhalmi Norina
Csiszár Árpád Benedek
Dezső Laura Emma
Dobrosi Levente Bendegúz
Éles Bálint
Kaló Zsófi
Kiss Ábel
Klupta Karina
Kocsis Gréta
Mucsi Emese Réka
Nagy Gábor
Nagy Veronika
Papp Zente Hunor
Rocska Zsófia
Roszik Máté
Somogyi Vencel József
Szabó Luca
Szakál Fanni
Sztányi Zsófia
Tanyi Anna Dorottya
Tábori Nándor
Ugyan Blanka
Ugyan Laura
Valkócz Előd
Vári Zoltán Miklós
Vaskó Gábor

7.c osztály
Batta Korina
Biláncsik Dorottya
Bócsi Levente
Bogdán Alexandra
Csoma Kincső Panna
Deák Csenge
Farkas Domos Roland
Fejes Milán
Görömbei Boglárka
Havasi Zénó
Kirvai Csaba
Kovács Dávid
Kroo Zoé Brigitta
Laboncz Adél Zsóka
Marsalkó Nóra Anna
Nagy Evelin
Orosz Zoltán
Orsó Bálint
Péli-Toóth Péter
Pinke Dávid
Puskás Márton József
Sperlágh Petra
Szigetvári Iván
Szoták Dávid
Tóth Zsombor
Ujlaki Szonja Réka
Vislóczki Marcell

7.d osztály
Ambrus Anett Amira
Balogh Zsófia Viktória
Bohács Boglárka
Császári Máté
Csordás Zsombor
Darabos Janka
Dávid Botond
Franczel Petra
Gábri Dominik
Gégény Dániel
Hegyes Ármin Huba
Juhász Panna
Kiss Márk
Melich Zsombor Máté
Ordián Nikoletta
Péter Ágnes Ibolya
Pető Levente
Plánder Alexandra Kíra
Plánder Magdolna Lilla
Pócsi Lilla
Rátvai Sára
Sarecz Anna
Szalai Balázs
Szalkó Gáspár
Szentjóbi - Szabó Bianka
Szikora Dávid János
Tar Balázs
Tar Franciska
Várkondi Levente
Zsíros Réka Hanna

8.a osztály
Balogh Panna
Balogh Virág
Ferenc Frida
Harcsa Zsófi Csenge
Hegymegi Bence
Hulvej Csenge
Józsa Marcell
Juhász József Botond
Kálmán Zétény Kristóf
Kiss Áron Csaba
Laskay Márton
Lippai Virág Orsolya
Mokánszki Bálint
Molnár Attila
Molnár Annamária
Olasz Janka
Paulik Eszter
Pelyvás Péter
Rozinka Erik Martin
Rubi Janka Petra
Rusin Regina
Tóth Márk Barnabás
Tóth-Lutzke Nátán Rudolf
Turóczi Nikoletta
Újvári Sára Anna
Varga Botond
Vékony Levente
Vízkeleti Róbert

8.b osztály
Barota Csaba
Barta Hanga
Csonka Zoltán
Dajka Dorina
Dankó Milán
Deák Bálint Márton
Faragó Natália
Fazekas Fanni
Fekésházy Mátyás
Gaál Barbara
Gáti Barnabás
Hajdu Csenge Imola
Kalló Lilla
Kántor Hanna
Katona Ábel
Kolozsi Petra Panna
Kulifai Károly
Kusnyir Péter Tamás
Lucza Zsófia
Majoros Benedek
Matécsa Panna
Stefán Lilien Dalma
Szatlószki Anna
Szász Dominika
Szűcs Anna
Veres Noémi Jázmin
Veszprémi Emma
Zsupos Dorka

8.c osztály
Andrási Marcell
Antal Luca Katica
Asztalos Kitti
Barth Eszter Boglárka
Durst Péter
Erdei Eszter
Farkas Emma Márta
Gupcsa Klaudia
Gyovai Vivien Lara
Hajcsunk Zsófia
Holopovics Zoltán
Horváth-Somai Attila
Kánási Judit Réka
Kósa László Ábel
Kovács Levente Imre
Lekli Levente
Lengyel Lilla
Molnár Viktória
Pálfi Olívia
Papp Zoltán
Papp Gergely Gyula
Pettendi Szabolcs Zoltán
Rusznyák-Orosz Gitta
Sarkadi Anna Sára
Sütő Boglárka
Szakolczai Regina
Szalkó Dorottya Tünde
Teremi Ivett
Tisza Boglárka
Veres Zalán

8.d osztály
Antal Vanda
Batári Hanna
Bertók Márk
Császár Csanád
Csörnök Viktória
Fodor Vivien
Györi Tamás
Gyuris Laura
Harman Levente
Kajatin Eszter
Kővári Zsófia
Magyar D. Vanda
Molnár Gergő
Nagy Noémi Andrea
Pásztor Máté
Plenter Mátyás
Rácz Patrik László
Ruska Enikő Hajnalka
Sarkadi Botond
Spitzmüller Máté
Stork Noémi
Sujom Zsombor
Surmann Rebeka
Takács Zsófia
Tatár Csenge
Ulrich Liliána
Uray Lili Izabella
Valkó Huba
Varga Bence