Alsó tagozat

1.a osztály
Arnóczki Dóra
Bánszki Blanka
Bányai Bence
Bodnár Kristóf
Dobos Csenge
Domán Alex
Éliás Lotti Léna
Herczku Fanni
Holecskó Ádám
Katona Stella
Keczkó Mátyás
Kézi Dániel
Kiss Hédi
Kiss Zalán
Konyári Áron Benedek
Koskovits Marcell
Kovács Áron
Kovács Boglárka Kitti
Magyari Csanád Olivér
Nahornyak-Balogh Zoé
Pápa Gergő
Papi Boglárka
Recska Izabella
Roszik Marcell
Sipos Rozi
Sipos Vince
Székely Klaudia
Szokolai Zétény
Tóth Zselyke

1.b osztály
Andrikó Richárd
Balogh Luca Katica
Benyó Anna Szofi
Danku Anna Sára
Elekes Nimród
Győri Nátán
Imréczi Réka
Incze Marcell
Kertes Adél
Kiss Botond
Kőpájer Zalán
Kukoly Jázmin Lia
Leczó Cintia
Mészáros Ádám
Moravcsik Áron Gergely
Németi Gréta
Pál Anna Dóra
Sipos Balázs
Szalánczi Dóra
Szép Norbert
Tilki Nóra
Tóth Gergő
Tóth Hunor
Zsíros László

1.c osztály
Aranyosi Balázs
Bogdán Boglárka Zsuzsanna
Czirják Marcell
Czomba Péter
Deák Attila
Drabancz Dóra
Ecsegi - Tóth Ábel Marcell
Gál Szonja
Hajnal András
Hepp Áron
Hidvégi Emília
Kocsis Panna
Kovács Zenina Fruzsina
Nagy Tamás Áron
Papp Dénes
Papp Hanna
Rutkai Boglárka
Sallai Anna
Szabó Marcell Árpád
Takács-Tislér Bence
Urbán Ábel
Vajda Zsombor
Vegera Noel

2.a osztály
Balla Bence
Beregvári Szabolcs Gyula
Domján Barnabás
Hepp Dominik
Koskovits Milán György
Láng Zoltán
Marozsán Luca
Morvai Lilla
Nagy Alex
Nagy Bíborka
Pajer Szonja
Pócsi Máté
Pusztai Zalán
Salagvárdi Péter István
Szaniszló Eszter
Százvai Ábel
Szelik Dániel
Szőllősi Zsóka
Tar Polett
Teremi Vanda
Tóth Lara
Uri Bence
Vida Máté Zétény

2.b osztály
Adami Diána
Bálint Ádám Sándor
Bodnár Blanka
Boros Fanni
Drótos Dorottya
Ferenc Eliza
Gilányi Mara
Imre Gábor
Karászi Kálmán Ákos
Kató Csaba
Kató Regina
Kertész Nimród
Kiss Napsugár Tekla
Kóth Olivér
Kozma Eszter
Leskó Tibor Lóránt
Lukács Lilla Izabella
Mátyás Mira Dóra
Nagy Zsófia
Palicz Ábel Kristóf
Pristyák Gábor
Szabó Fruzsina
Tóth Ádám
Tóth Marcell Vince
Ujj Bálint
Vásárhelyi Dóra

2.c osztály
Bartók Bálint
Bolega László
Czirják Szabolcs
Czomba János
Csernyik Anna Emília
Fodor György
Hepp Balázs József
Jóni Alex
Kádár Léna Zarina
Kiss Léna
Körösfői Janka
Körösfői Kincső
Leányvári Lilla
Moravcsik Zsombor
Muri Vince Nimród
Ozsváth Roland
Poór Hunor
Simon Boglárka
Szalanics Lotti
Szekunda Eszter
Szigetvári Eszter
Szokolovszki Szabolcs Géza
Tarsoly Adél
Tóth Noel
Volf Annamária
Zákány Zoltán

2.d osztály
Biró Róza
Blazsán Ákos
Bodnár János József
Csitári Olívia
Drenyószki Kíra
Ferenczi Gábor
Fodor Csenge Anna
Gaál Míra
Hulvej Réka
Kácsor Balázs
Kántor Borka Sára
Kertes János
Kirvai Balázs
Kiss Dorottya Emma
Korcsok Elizabet
Nagy Dominik
Orosz Tamás
Papp Marcell
Polák Marcell
Schmidt Linda
Szemán - Kalla Villő
Sziráki Alexa Viktória
Turcsán Tamara

3.a osztály
Agócs Nóra
Czuprák Zalán
Danka Panna
Deák Zara Hanga
Drabancz Levente
Farkas Hédi
Fedor Lívia Zsófia
Gyöngyi Bence
Hadobás Nimród Balázs
Hevesi Zsófia
Jakab Dániel
Kaló Dia
Kiss Liána
Lalusz Dóra Barbara
Lévai László Bálint
Major Nóra
Pápa Gergő
Pápa Szabolcs
Papp Máté
Papp Tétény Levente
Percze Koppány
Rázsonyi Levente
Sallai Nóra
Sárközi Marcell Miklós
Solymos Zalán
Szabó Bence Sámuel
Szabó Péter
Szabó-Bodnár Kíra
Turóczi Eszter
Vári László
Veres Napsugár

3.b osztály
Bányai Fruzsina
Blazsán Ádám
Covesan Anna Róza
Dezső Kamilla Dóra
Finna Barnabás
Gégény Attila Péter
Gyökös Ádám Félix
Hajnal Bence Ádám
Hreskó Nikolett
Katona Róza
Kereskényi Áron
Koncz Lili Hanna
Kósa Hanna
Kurtyán Csenge
Lórinczi Réka
Major Zalán
Márton Maja
Matécsa Száva
Molnár Lili
Nagy Róbert
Pap Lilien Viktória
Papp Liliána
Papp Szófia
Szabó Benedek
Szabó Géza
Szalkó Piroska
Szikora Ákos
Szűcs Zsolt Patrik
Tamás Ákos
Turi Zétény
Tündik Csongor
Zlotczky-Tóth Zalán

3.c osztály
Alagi Attila
Auxi József
Barati Blanka
Dankó Barnabás
Drágár Danuta
Fábián Áron Zalán
Fábián Lilla Flóra
Fazekas Kolos
Ghitti Albert Leo
Gyirán Dominik
Halász Sára
Hepp Lilla
Illés Panna
Kovács Nándor
Kukoly Izabella Zoé
Moldvay Mia
Mozga Bianka
Palotai Botond
Pór Patrik Dominik
Pozor Dániel
Révész Emese Minka
Sass-Kokas Benedek
Sütő Martin
Szabó Levente
Szabó Marcell Flórián
Száfta Milán
Szép Dorka
Varga Keve Lenvente
Venczel Máté
Zsidai Kristóf

4.a osztály
Barkaszi Imre
Csirpák Vivien
Dallos Zalán
Ecsegi-Tóth Anna Dorka
Farkas Nimród Noel
Gergely Gábor Zsolt
Gombos Emese
Harkai Hanna
Kerekes Ádám
Koncz István
Moldván Máté
Papp Fruzsinai
Papp Léna
Priksz Dalma Nóra
Rocska Noémi
Rozinka Luca Rebeka
Somogyi István
Szabó Réka Nikoletta
Szentesi Dávid
Szőke Anna
Tóth Lili Csenge
Tóth Ruben Noel
Tóth Zsigmond
Ulrich Zétény
Uray Kamilla Iringó
Varga Dorinta

4.b osztály
Becze Bálint
Dávida Milán
Filkó Hanna
Gál Kende Sólyom
Gáll Noel Benett
Hajzer Diána
Hepp Dóra
Kavalecz Réka
Kukucska Szabolcs
Mészáros Balázs
Molnár Zétény
Orosz Lorett
Pankotai Dávid
Polyák Melissza Szintia
Tóth Sándor
Vaska Dorina Emma

4.c osztály
Bróthág Zsófia
Czudar Benedek
Csernyik Sára
Ferenczi Janka
Hajdú Nimród
Hegedüs Lilla Bojána
Izsai Korina
Jancsó Barnabás
Kovács Ákos
Kovács Gergő Attila
Kovács Konor
Laboncz Noémi
Lipták Ádám
Lipták Nóra
Nagy Kincső
Nyilas Petra
Onder Iringó Eszter
Orosz Péter
Palicz Áron
Pál Ádám
Pur Ábel Tibor
Seres Roland
Somogyi Kristóf

4.d osztály
Beregvári Nándor Tamás
Bodnár László
Bodzás Fruzsina
Bori Linett
Buczkó Armand
Fesztóry Ádám
Gajdos Áron
Gonda Magdolna
Hadászi Rebeka
Hanász Hanna
Jakab Zoé
Juhász Kolos
Juhász Réka
Kelemen Ádám Zente
Licz Anna Luca
Nagy Zsombor
Nizsalóczki Nóra
Pócsi Panna
Pusztai Panka
Salagvárdi Anna Eszter
Szilágyi Dávid
Takács Balázs
Zolcsák Lilien

Felső tagozat

5.a osztály
Barabás Ádám
Bezzeg Anna
Bodnár-Szirmay Szonja
Bodó Diána
Gere József
Gurály Ákos
Gurály Eszter
Gutyán Zorka
Halász Máté
Hegymegi Zsófia
Imréczi Marcell
Juhász Márton
Kovács Julianna
Molnár Barnabás
Oláh-Tóth Réka Eszter
Papp Zille Kisó
Révész Áron
Rubóczki Márk
Rubóczki Máté
Szabó Csenge Zsófia
Szabó Emma Nóra
Szép Zsombor
Török Dorina
Úr Tamás
Varga Csanád
Zsíros Lilla

5.b osztály
Balázs Kende
Bodnár Vince Huba
Bori Laura
Csordás Balázs
Csörnök Viktória
Dankó Zsombor
Dezső Antal
Fedor Fruzsina
Gadnai Csongor
Gál Alíz
Gönczi Gergő
Jancsó Tamás
Jantek Milán Szabolcs
Káplár Lilien
Kósa Kamilla
Kovács Róbert Sándor
Major Noémi
Percze Kende
Radnai Hanna
Ruska Nándor Attila
Sallai András
Sarkadi Emma Réka
Surmann János Ádám
Urbán Levente

5.c osztály
Bálint Antónia
Borcsik Vivien
Bohács Áron
Dér Eszter Réka
Dudás Szofi
Éles Fanni
Gyarmati Damján
Hreskó Dániel
Kalló Marcell
Kandala Marcell
Kántor Levente
Keczkó Márton
Kócsák Zsófia
Márton Balázs
Muszka Borbála Judit
Nagy Balázs
Rácz Balázs Boldizsár
Sándor Ádám
Sárosi Levente
Solymos Flóra
Subert Ákos
Tóth Nándor Ádám
Tóth Zsombor
Vaskó Botond Balázs
Volf Izabella

6.a osztály
Antal Anna Eszter
Balogh Boróka
Baraksó Bence
Bilecz Márton
Bukovenszki Balázs
Domján Kincső
Dráguly Zalán
Harman Emma Kamilla
Herczku Hanna
Iván Inez
Kenéz Luca Sára
Kohulák Kende
Kovács Vivien
Lipcsei Dóra
Lovas Ákos
Lőrincz Márton
Nagy Álmos József
Mezei Gábor János
Papp Diána Sára
Sujom Réka
Szalkó Fehéra Hanna
Szalontai Sára
Szász Richárd
Széles Emma Dóra
Szilágyi Szabolcs
Szűcs Ádám
Tamás Benedek
Vasas Géza Bendegúz
Volf Florentina
Zloczky-Tóth Alma

6.b osztály
Ágoston Szonja
Becze László
Benkő Boglárka
Benyó Botond
Biró Laura
Bróthág Márton
Fazekas Enikő
Filep Botond
Gégény Laura
Gergely Dorka
Görömbei Bálint
Hajas Léda
Hajnal Marcell
Havasi Péter
Helmeczi Kristóf Csaba
Izsai Milán
Kiss Anna Júlia
Kiss Rajmund
Kondor Péter Zsolt
Márton Emília
Moravcsik Botond Gábor
Nagy Nóra
Ozsváth Bálint
Safranku Csilla Viktória
Simon Zsombor
Sinku Léna
Sperlágh Eszter
Ster Nándor
Szabó Panka Ivett
Tóth Panna Petra
Tuza Dorina

6.c osztály
Durst Marcell
Gilányi Marcell
Gyeskó Csongor
Gyuris Dóra
Kalán Kolen Hunor
Kisari-Türk Vince
Kiss Balázs Attila
Koczman Hanna
Konyári Domonkos
Kriston Márk
Lukács Levente
Mező Noel Roland
Mosolygó Eszter
Mozga Katinka
Nagy Boglárka
Nagy Dóra
Olajos Csenge
Papp Márton
Révész Kende
Somogyi Zsófia
Szatlószki Zsombor
Szentesi Kristóf
Szondi Regina
Sztányi Róbert
Tilki Dániel
Tilki Flóra
Tóth Gréta Kira
Tóth Napsugár Miletta
Tóth Villő
Uray Konrád Erik
Vilmányi Polett

7.a osztály
Arany Viktória Zselyke
Baranya Rózsa Éda
Batári Bálint
Bódis Gergely Rudolf
Bodnár Milán
Bogár Nikoletta
Borai Balázs
Dallos Flóra
Dankó Bence
Domoszlai Lotti
Éles Mátyás
Fazekas Marcell
Gégény Tamás
Gere Kristóf Miklós
Gyüre Nóra
Hulvej Zselyke
Jászkai Csenge
Jenei Krisztián
Kranyik Norbert
Kukoly Kamilla Hanna
Laskay Ákos
Megyesi Tekla Sára
Molnár Zoltán Regő
Nagy Gergő
Rubi Marcell Tormás
Szabó Ákos Roland
Szőke Ottó
Varga Dániel
Varga Dorottya
Vásárhelyi Sándor

7.b osztály
Antal Gréta
Banu Balázs
Bogár Dóra
Cseh Péter
Dezső Csaba Zoltán
Gáti Márta
Horváth Luca
Juhász Ninett
Kántor Dávid Kolos
Kántor Korina
Keczkó Erika Dóra
Kovács Ádám
Kőrösi Bertalan
Kőszegi Diána
Kulifai Kitti
Maczkó Mihály Tamás
Marján Léna
Mendler Márton
Nagy Lili
Nagy Nimród
Nizsalóczki Zoltán
Salagvárdi Gábor Attila
Sári Áron László
Somogyi Marcell
Szilvási Boglárka
Támba Hanna
Tóth Benedek Tibor
Tóth Eszter
Turi Péter
Vajda Barnabás
Vida Dorottya Zita

7.c osztály
Balogh Koppány Hunor
Erdei Gábor
Fazekas Gergő
Gerák Áron
Gerák Zsombor
Harman Norbert
Holik Csenge Rózsa
Hudák Dominik
Ilkovics Eszter
Kassai Csongor Attila
Kévés Zoltán Bálint
Kóth Ádám
Kovács Hanna
Kovács Lilla
Lukács Lilla
Molnár Lajos Patrik
Morvai Anna
Olajos Réka
Orosz Lili Hanna
Pusztai Balázs
Somogyi Zsolt
Stork Melinda
Szabó Eszter
Szentesi Dorina
Teremi Mihály
Tóth Noémi
Turcsán János
Turóczi Zoltán
Veres Jázmin

8.a osztály
Babicz Barbara
Barabás Regina
Béres Inez Viktória
Biró Vince
Bogár Dorina
Hankószki Péter
Hevesi Álmos
Jantek Viktória
Kameniczky Anna Judit
Kavalecz Kristóf
Kormány Bálint
Kosztyu Dézi
Kovács Milán
Kranyik Anikó
Lekka Benedek
Nagy Zita
Pankotai Bálint Ferenc
Révész Ákos
Román Marcell
Seres Dorina
Szalontai Gréta
Szikora Zsófia
Takács Milán
Tomasovszki Regina
Tömpe Adél
Závaczki Bence

8.b osztály
Asztalos Petra
Baraksó Liliána
Brudnyák Milán
Cserhalmi Norina
Dobrosi Levente Bendegúz
Éles Bálint
Kaló Zsófi
Kiss Ábel
Klupta Karina
Kocsis Gréta
Mucsi Emese Réka
Nagy Gábor
Nagy Veronika
Papp Zente Hunor
Somogyi Vencel József
Szakál Fanni
Szaniszló Anna
Tanyi Anna Dorottya
Tábori Nándor
Ugyan Blanka
Ugyan Laura
Valkócz Előd
Vári Zoltán Miklós
Vaskó Gábor

8.c osztály
Batta Korina
Biláncsik Dorottya
Bócsi Levente
Bogdán Alexandra
Csoma Kincső Panna
Deák Csenge
Fejes Milán
Görömbei Boglárka
Havasi Zénó
Kirvai Csaba
Kovács Dávid
Kroo Zoé Brigitta
Nagy Evelin
Orosz Zoltán
Orsó Bálint
Péli-Toóth Péter
Pinke Dávid
Puskás Márton József
Szigetvári Iván
Szoták Dávid
Tóth Zsombor
Ujlaki Szonja Réka
Vislóczki Marcell

8.d osztály
Ambrus Anett Amira
Balogh Zsófia Viktória
Bohács Boglárka
Csordás Zsombor
Darabos Janka
Dávid Botond
Franczel Petra
Gábri Dominik
Gégény Dániel
Hegyes Ármin Huba
Kiss Márk
Melich Zsombor Máté
Nagy Levente Csaba
Ordián Nikoletta
Péter Ágnes Ibolya
Pető Levente
Pócsi Lilla
Rátvai Sára
Sarecz Anna
Szalai Balázs
Szalkó Gáspár
Szentjóbi - Szabó Bianka
Szikora Dávid János
Várkondi Levente
Zsíros Réka Hanna

Nevelők

Tanárok - felső tagozat
NévSzak, szakképesítés, beosztás
Mócsánné Nagy Ágnes magyar nyelv és irodalom, ének-zene, drámapedagógus, igazgató
Leitner László matematika, fizika, informatika, gazdasági igazgatóhelyettes
Hernádiné Boroska Ilona földrajz, rajz és vizuális kultúra, igazgatóhelyettes
Ballai Henriett  testnevelés
Bezzeg József biológia, informatika
Czene Erika földrajz napközis nevelő
Csorba Péter tanító, magyar nyelv és irodalom
Dókusné Lakatos Tímea angol nyelv, német nyelv
Dr. Szabóné Dr. Oszlánszki Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, hitoktató
Dr. Baráthné Mándi Angéla tanító, magyar nyelv és irodalom, hon- és népismeret
Farkas-Veres Tünde matematika, háztartás ökonómia életvitel
Fazekas-Fignár Sarolta angol nyelv, könyvtár
Fehér Gábor fizika, informatika
Harsányi Hajnalka matematika, rajz és vizuális kultúra
Ilcsik Andrea angol nyelv
Ilyés Gábor történelem, magyar nyelv és irodalom, hittan
Jeles Emőke francia, történelem, napközis nevelő
Kácsor István néptánc
Kelemen Ottó Márk testnevelés, történelem
Kissné Erdélyi Emese angol nyelv
Lőkös Dóra gyógypedagógus
Lukucz András magyar nyelv és irodalom, történelem
Mendler Mónika drámapedagógus
Nyesténé Bodnár Zsuzsanna földrajz, hitoktató, napközis nevelő
Pataki Anikó könyvtár, magyar nyelv és irodalom
Petruskáné Laub Judit földrajz, biológia
Rácz Géza matematika, technika, informatika
Rubóczkiné Gerzsenyi Klára kémia, angol nyelv, biológia
Safranku András matematika, technika, informatika
Sápi Tamásné  lelkész, hitoktató
Szabó Judit angol nyelv, magyar nyelv és irodalom
Szabó Katalin matematika, kémia
Szakács Enikő környezettan, napközis nevelő
Szuhánszki Tiborné  tanító, magyar nyelv és irodalom, fejlesztő pedagógus
Tóthné Balogh Ildikó matematika, német nyelv
Turi Lajos Péterné matematika, ének-zene
Ugyanné Kovács Krisztina angol, magyar nyelv és irodalom
Viznyiczki Erika matematika, földrajz, napközis nevelő
Tanítók - alsó tagozat
NévSzak, szakképesítés, beosztás
Keresztesné Csenyi Julianna tanító, igazgatóhelyettes
Andrásiné Fábián Ágnes tanító
Bagoly Judit tanító
Barati Péter tanító
Bodóné Filep Brigitta tanító
Buzgáné Kulcsár Anita tanító
Dr. Batáriné Cserepes Csilla tanító
Dr. Gégényné Horváth Tünde tanító, magyar nyelv és irodalom
Dr. Úr Lászlóné Bereczky Judit tanító
Dutkieviczné Czene Anita tanító
Ecsegi-Tóthné Kovács Barbara tanító
Felföldiné Ortman Csilla tanító
Gombosné Nagy Éva tanító
Győriné Lóránt Zsuzsanna tanító
Kósáné Papp Julianna tanító, pedagógia szakos tanár
Kovács Lászlóné  tanító
Kovácsvölgyi Zoltánné tanító
Lubicki Nóra tanító
Mitercsákné Csatlós Tünde tanító, fejlesztő pedagógus
Molnárné Forgon Judit tanító
Dr. Nanszákné Bódi Éva tanító, számítástechnika szakos tanár
Nyiri Krisztina tanító
Rácz Ildikó tanító, drámapedagógus
Simon Tamásné  tanító
Kelemen - Stock Georgina tanító, táncpedagógus-néptánc, GYES
Szécsiné Koleszár Anita tanító
Takács Zsolt Gusztávné tanító, rajz és vizuális kultúra
Téglásiné Nagy Éva tanító, gyermektánc oktató és táncpedagógóus
Végváriné Báki Ildikó tanító, földrajz, testnevelés