Köszöntő

Béres Rudolf: Jókai Mór

Áldás békesség!
Kedves Látogató!

Szeretettel üdvözli a 115 esztendős Jókai iskola! Nézzen körül weboldalunk lapjain, nézzen körül nálunk!
Iskolánk Nyíregyháza kulturális központjában áll, karnyújtásnyira a múzeumtól, a könyvtártól, a művelődési háztól, a nagy hagyományú gimnáziumoktól, egyik épületünk a színház, a másik a református templom szomszédságában.
Ez egy református keresztény iskola, nagy hagyományokkal.
Célunk:
Isten közelségében, biztonságban, jókedvben, modern módszerekkel, minőségi tárgyi és szellemi környezetben nevelni a gyermekeket, úgy, hogy majdan a megszerzett tudást Isten dicsőségére, vagyis mások javára fordíthassák.
 
Honlapunkon elolvashatják a legújabb jókais híreket, böngészhetnek a galériában, megnézhetik a havi eseménynaptárt, akár a heti étlapot is, büszkélkedünk a gyermekek versenyeredményeivel.
Jó böngészést, áldás békesség!

Mócsánné Nagy Ágnes

A 4. alkalommal megrendezésre került "Olvasni nem ciki" Kárpát-medencei szövegértési és szövegalkotási verseny döntője 2022. május 27-28-án került megrendezésre Nyíregyházán, ahol iskolánk 3.c osztályos csapata I. helyezést ért el. Soli Deo Gloria! A csapat tagjai: Hepp Lilla, Mozga Bianka, Révész Emese A felkészítő tanár: Simon Tamásné

Verseny1 Verseny2

A Tánctanoda Cirkás és Sergő csoportjai Debrecenben az Örökség Észak-Alföldi Regionális Gyermek és Ifjúsági Néptánc Fesztiválon vettek részt 2022. június 6-án, ahol nagyon szép eredményeket értek el. A táncokkal a közönséget és a zsűrit egyaránt elvarázsolták. Közülük többen is a Jókai Mór Református Általános Iskola diákjai.

Tanctanoda Tanctanoda2 Tanctanoda3 Tanctanoda4

2022. 05. 30 – 06. 03.

05. 30. hétfő

05. 31. kedd

06. 01. szerda

06. 02. csütörtök

06. 03. péntek

8. 00 óra 8. a matematika

Safranku András és Farkas-Veres Tünde

infó és nyelvi labor

8 00 óra 8. a magyar

Lukucz András,  Ugyanné Kovács Krisztina

Nagymagyar

8 00 óra 8. a, b, d

fizika, kémia

Szabó Katalin, Tóthné Balogh Ildikó

Fehér Gábor

Fiz-kém

8 00 óra 8. d magyar

Csorba Péter, Mócsánné Nagy Ágnes

Nagymagyar

8 00 óra 8.c angol

Ugyanné Kovács Krisztina, Rubóczkiné Gerzsenyi Klára

Könyvtár

9. 00 óra 8. b matematika

Safranku András és Farkas-Veres Tünde

infó és nyelvi labor

8 00 óra 8. c magyar

Pataki Anikó, Mócsánné Nagy Ágnes

B/töri

8.00 óra 8. a, b, c, d biológia, földrajz, rajz

B/rajz

Petruskáné Laub Judit, Rubóczkiné Gerzsenyi Klára, Bezzeg József, Hernádiné Boroska Ilona

8 00 óra 8. b magyar

Lukucz András és Dr. Gégényé Horváth Tünde

B/töri

8 00 óra 8. b angol

Ilcsik Andrea, Dókusné Lakatos Tímea

B/töri

10. 00 óra 8. c matematika

Safranku András és Farkas-Veres Tünde

infó és nyelvi labor

8 00 óra 8.d angol

Ilcsik Andrea, Kissné Erdélyi Emese

Könyvtár

9.00 óra 8. a, b, c, d

     történelem B/töri

 Ilyés Gábor, Lukucz András

10.00 óra Hittan,

Bodnár Máté, Kocsik Krisztina, Belyus Beáta

nagymagyar

8 00 óra 8.a angol

Szabó Judit, Kissné Erdélyi Emese

Könyvtár

PÓTNAP

11. 00 óra 8. d matematika

Safranku András és Farkas-Veres Tünde

infó és nyelvi labor

 

12.00 óra 8. a, b, c, d

Informatika

Bezzeg József, Leitner László

   

12. 00 óra matematika

SNI, BTMN tanulók

nyelvi labor Farkas-Veres Tünde

 

14.00 óra

Testnevelés

Kelement Ottó Márk, Ballai Henriett

   

9.00 óra 8.a kémia

Szabó Katalin és Tóthné Balogh Ildikó

B/kémia