2.a osztály
Barabás Ádám
Bezzeg Anna
Bodnár-Szirmay Szonja
Bodó Diána
Gere József
Gurály Ákos
Gurály Eszter
Gutyán Zorka
Halász Máté
Hegymegi Zsófia
Hutás Levente
Imréczi Marcell
Juhász Márton
Kovács Julianna
Molnár Barnabás
Oláh-Tóth Réka Eszter
Papp Zille Kisó
Révész Áron
Rubóczki Márk
Rubóczki Máté
Szabó Csenge Zsófia
Szabó Emma Nóra
Szép Zsombor
Török Dorina
Úr Tamás
Varga Csanád
Zsíros Lilla

2.b osztály
Balázs Kende
Bodnár Vince Huba
Bori Laura
Csordás Balázs
Csörnök Viktória
Dankó Zsombor
Dezső Antal
Dobos Bence Márk
Dorcsák Boglárka
Fedor Fruzsina
Gadnai Csongor
Gál Alíz
Gönczi Gergő
Jancsó Tamás
Jantek Milán Szabolcs
Káplár Lilien
Kósa Kamilla
Kovács Róbert Sándor
Major Noémi
Percze Kende
Radnai Hanna
Ruska Nándor Attila
Sallai András
Sarkadi Emma Réka
Surmann János Ádám
Urbán Levente

2.c osztály
Bálint Antónia
Borcsik Vivien
Dér Eszter Réka
Éles Fanni
Gyarmati Damján
Hreskó Dániel
Kalló Marcell
Kandala Marcell
Kántor Levente
Keczkó Márton
Kócsák Zsófia
Muszka Borbála Judit
Nagy Balázs
Palicz Máté
Rácz Balázs Boldizsár
Sárosi Levente
Subert Ákos
Szabó Sára
Szakszon Zalán
Tóth Nándor Ádám
Tóth Zsombor
Vaskó Botond Balázs
Volf Izabella

3.a osztály
Antal Anna Eszter
Balogh Boróka
Baraksó Bence
Bilecz Márton
Bukovenszki Balázs
Domján Kincső
Dráguly Zalán
Harman Emma Kamilla
Herczku Hanna
Holik Hanna Angyalka
Iván Inez
Kenéz Luca Sára
Kohulák Kende
Kovács Vivien
Lipcsei Dóra
Lovas Ákos
Lőrincz Márton
Mezei Gábor János
Papp Diána Sára
Sujom Réka
Szalkó Fehéra Hanna
Szalontai Sára
Széles Emma Dóra
Szilágyi Szabolcs
Szűcs Ádám
Tamás Benedek
Vasas Géza Bendegúz
Volf Florentina
Zloczky-Tóth Alma

3.b osztály
Ágoston Szonja
Becze László
Benkő Boglárka
Benyó Botond
Biró Laura
Bróthág Márton
Filep Botond
Gégény Laura
Gergely Dorka
Görömbei Bálint
Hajas Léda
Hajnal Marcell
Havasi Péter
Helmeczi Kristóf Csaba
Izsai Milán
Kiss Anna Júlia
Kiss Rajmund
Kondor Péter Zsolt
Márton Emília
Moravcsik Botond Gábor
Nagy Nóra
Ozsváth Bálint
Safranku Csilla Viktória
Simon Zsombor
Sinku Léna
Sperlágh Eszter
Ster Nándor
Szabó Panka Ivett
Tóth Panna Petra
Tuza Dorina

3.c osztály
Durst Marcell
Gilányi Marcell
Gyeskó Csongor
Gyuris Dóra
Kalán Kolen Hunor
Kisari-Türk Vince
Kiss Balázs Attila
Koczman Hanna
Konyári Domonkos
Kriston Márk
Lukács Levente
Mező Noel Roland
Mosolygó Eszter
Mozga Katinka
Nagy Boglárka
Nagy Dóra
Olajos Csenge
Papp Márton
Révész Dorottya
Révész Margaréta
Révész Kende
Somogyi Zsófia
Szatlószki Zsombor
Szentesi Kristóf
Szondi Regina
Sztányi Róbert
Tilki Dániel
TilkiFlóra
Tóth Napsugár Miletta
Tóth Villő
Uray Konrád Erik
Vilmányi Polett

4.a osztály
Antal Blanka
Arany Viktória Zselyke
Baranya Rózsa Éda
Batári Bálint
Bódis Gergely Rudolf
Bodnár Milán
Bogár Nikoletta
Borai Balázs
Dallos Flóra
Dankó Bence
Domoszlai Lotti
Éles Mátyás
Fazekas Marcell
Gégény Tamás
Gere Kristóf Miklós
Gyüre Nóra
Hulvej Zselyke
Jászkai Csenge
Jenei Krisztián
Kukoly Kamilla Hanna
Laskay Ákos
Megyesi Tekla Sára
Molnár Zoltán Regő
Nagy Gergő
Rubi Marcell Tormás
Sarkadi Emma Zora
Szabó Ákos Roland
Szőke Ottó
Tajthy Léna
Varga Dániel
Varga Dorottya
Vásárhelyi Sándor

4.b osztály
Antal Gréta
Banu Balázs
Bogár Dóra
Cseh Péter
Dezső Csaba Zoltán
Gáti Márta
Hajcsák Luca
Horváth Luca
Juhász Ninett
Kántor Dávid Kolos
Kántor Korina
Keczkó Erika Dóra
Kovács Ádám
Kőrösi Bertalan
Kőszegi Diána
Kulifai Kitti
Maczkó Mihály Tamás
Marján Léna
Mendler Márton
Nagy Lili
Nagy Nimród
Nizsalóczki Zoltán
Salagvárdi Gábor Attila
Sári Áron László
Somogyi Marcell
Szilvási Boglárka
Támba Hanna
Tóth Benedek Tibor
Tóth Eszter
Turi Péter
Vajda Barnabás
Vida Dorottya Zita

4.c osztály
Balogh Koppány Hunor
Dobos Dávid József
Erdei Gábor
Erdei Zsóka
Gerák Áron
Gerák Zsombor
Harman Norbert
Holik Csenge Rózsa
Hudák Dominik
Jóna Eszter
Kassai Csongor Attila
Kévés Zoltán Bálint
Kóth Ádám
Kovács Hanna
Kovács Lilla
Lukács Lilla
Molnár Lajos Patrik
Morvai Anna
Olajos Réka
Orosz Lili Hanna
Pusztai Balázs
Somogyi Zsolt
Stork Melinda
Szabó Dorka Luca
Szabó Eszter
Szentesi Dorina
Teremi Mihály
Tóth Nimród
Tóth Noémi
Turcsán János
Turóczi Zoltán
Veres Jázmin