Alsó tagozat

1.a osztály
Barabás Ádám
Bezzeg Anna
Bodnár-Szirmay Szonja
Bodó Diána
Gere József
Gurály Ákos
Gurály Eszter
Gutyán Zorka
Halász Máté
Hegymegi Zsófia
Hutás Levente
Imréczi Marcell
Juhász Márton
Kovács Julianna
Molnár Barnabás
Oláh-Tóth Réka Eszter
Papp Zille Kisó
Révész Áron
Rubóczki Márk
Rubóczki Máté
Szabó Csenge Zsófia
Szabó Emma Nóra
Szép Zsombor
Török Dorina
Úr Tamás
Varga Csanád
Zsíros Lilla

1.b osztály
Balázs Kende
Bodnár Vince Huba
Bori Laura
Csordás Balázs
Csörnök Viktória
Dankó Zsombor
Dezső Antal
Dobos Bence Márk
Dorcsák Boglárka
Fedor Fruzsina
Gadnai Csongor
Gál Alíz
Gönczi Gergő
Jancsó Tamás
Jantek Milán Szabolcs
Káplár Lilien
Kósa Kamilla
Kovács Róbert Sándor
Major Noémi
Percze Kende
Radnai Hanna
Ruska Nándor Attila
Sallai András
Sarkadi Emma Réka
Surmann János Ádám
Urbán Levente

1.c osztály
Bálint Antónia
Borcsik Vivien
Dér Eszter Réka
Éles Fanni
Gyarmati Damján
Hreskó Dániel
Kalló Marcell
Kandala Marcell
Kántor Levente
Keczkó Márton
Kócsák Zsófia
Muszka Borbála Judit
Nagy Balázs
Palicz Máté
Rácz Balázs Boldizsár
Sárosi Levente
Subert Ákos
Szabó Sára
Szakszon Zalán
Tóth Nándor Ádám
Tóth Zsombor
Vaskó Botond Balázs
Volf Izabella

2.a osztály
Antal Anna Eszter
Balogh Boróka
Baraksó Bence
Bilecz Márton
Bukovenszki Balázs
Domján Kincső
Dráguly Zalán
Harman Emma Kamilla
Herczku Hanna
Holik Hanna Angyalka
Iván Inez
Kenéz Luca Sára
Kohulák Kende
Kovács Vivien
Lipcsei Dóra
Lovas Ákos
Lőrincz Márton
Mezei Gábor János
Papp Diána Sára
Sujom Réka
Szalkó Fehéra Hanna
Szalontai Sára
Széles Emma Dóra
Szilágyi Szabolcs
Szűcs Ádám
Tamás Benedek
Vasas Géza Bendegúz
Volf Florentina
Zloczky-Tóth Alma

2.b osztály
Ágoston Szonja
Becze László
Benkő Boglárka
Benyó Botond
Biró Laura
Bróthág Márton
Filep Botond
Gégény Laura
Gergely Dorka
Görömbei Bálint
Hajas Léda
Hajnal Marcell
Havasi Péter
Helmeczi Kristóf Csaba
Izsai Milán
Kiss Anna Júlia
Kiss Rajmund
Kondor Péter Zsolt
Márton Emília
Moravcsik Botond Gábor
Nagy Nóra
Ozsváth Bálint
Safranku Csilla Viktória
Simon Zsombor
Sinku Léna
Sperlágh Eszter
Ster Nándor
Szabó Panka Ivett
Tóth Panna Petra
Tuza Dorina

2.c osztály
Durst Marcell
Gilányi Marcell
Gyeskó Csongor
Gyuris Dóra
Kalán Kolen Hunor
Kisari-Türk Vince
Kiss Balázs Attila
Koczman Hanna
Konyári Domonkos
Kriston Márk
Lukács Levente
Mező Noel Roland
Mosolygó Eszter
Mozga Katinka
Nagy Boglárka
Nagy Dóra
Olajos Csenge
Papp Márton
Révész Dorottya
Révész Margaréta
Révész Kende
Somogyi Zsófia
Szatlószki Zsombor
Szentesi Kristóf
Szondi Regina
Sztányi Róbert
Tilki Dániel
TilkiFlóra
Tóth Napsugár Miletta
Tóth Villő
Uray Konrád Erik
Vilmányi Polett

3.a osztály
Antal Blanka
Arany Viktória Zselyke
Baranya Rózsa Éda
Batári Bálint
Bódis Gergely Rudolf
Bodnár Milán
Bogár Nikoletta
Borai Balázs
Dallos Flóra
Dankó Bence
Domoszlai Lotti
Éles Mátyás
Fazekas Marcell
Gégény Tamás
Gere Kristóf Miklós
Gyüre Nóra
Hulvej Zselyke
Jászkai Csenge
Jenei Krisztián
Kukoly Kamilla Hanna
Laskay Ákos
Megyesi Tekla Sára
Molnár Zoltán Regő
Nagy Gergő
Rubi Marcell Tormás
Sarkadi Emma Zora
Szabó Ákos Roland
Szőke Ottó
Tajthy Léna
Varga Dániel
Varga Dorottya
Vásárhelyi Sándor

3.b osztály
Antal Gréta
Banu Balázs
Bogár Dóra
Cseh Péter
Dezső Csaba Zoltán
Gáti Márta
Hajcsák Luca
Horváth Luca
Juhász Ninett
Kántor Dávid Kolos
Kántor Korina
Keczkó Erika Dóra
Kovács Ádám
Kőrösi Bertalan
Kőszegi Diána
Kulifai Kitti
Maczkó Mihály Tamás
Marján Léna
Mendler Márton
Nagy Lili
Nagy Nimród
Nizsalóczki Zoltán
Salagvárdi Gábor Attila
Sári Áron László
Somogyi Marcell
Szilvási Boglárka
Támba Hanna
Tóth Benedek Tibor
Tóth Eszter
Turi Péter
Vajda Barnabás
Vida Dorottya Zita

3.c osztály
Balogh Koppány Hunor
Dobos Dávid József
Erdei Gábor
Erdei Zsóka
Gerák Áron
Gerák Zsombor
Harman Norbert
Holik Csenge Rózsa
Hudák Dominik
Jóna Eszter
Kassai Csongor Attila
Kévés Zoltán Bálint
Kóth Ádám
Kovács Hanna
Kovács Lilla
Lukács Lilla
Molnár Lajos Patrik
Morvai Anna
Olajos Réka
Orosz Lili Hanna
Pusztai Balázs
Somogyi Zsolt
Stork Melinda
Szabó Dorka Luca
Szabó Eszter
Szentesi Dorina
Teremi Mihály
Tóth Nimród
Tóth Noémi
Turcsán János
Turóczi Zoltán
Veres Jázmin

4.a osztály
Babicz Barbara
Barabás Regina
Bilecz Sára
Biró Vince
Bogár Dorina
Hankószki Péter
Hevesi Álmos
Jantek Viktória
Kameniczky Anna Judit
Kavalecz Kristóf
Király Izabell
Kosztyu Dézi
Kovács Milán
Kranyik Anikó
Lekka Benedek
Morauszki Noel Milán
Nagy Zita
Pankotai Bálint Ferenc
Révész Ákos
Román Marcell
Seres Dorina
Szabó Veronika
Szalontai Gréta
Szikora Zsófia
Takács Milán
Tomasovszki Regina
Tömpe Adél
Závaczki Bence

4.b osztály
Almási Anna
Asztalos Petra
Baraksó Liliána
Brudnyák Milán
Cserhalmi Norina
Csiszár Árpád Benedek
Dezső Laura Emma
Dobrosi Levente Bendegúz
Éles Bálint
Kaló Zsófi
Kiss Ábel
Klupta Karina
Kocsis Gréta
Mucsi Emese Réka
Nagy Gábor
Nagy Veronika
Papp Zente Hunor
Rocska Zsófia
Roszik Máté
Somogyi Vencel József
Szabó Luca
Szakál Fanni
Sztányi Zsófia
Tanyi Anna Dorottya
Tábori Nándor
Ugyan Blanka
Ugyan Laura
Vaskó Gábor

4.c osztály
Batta Korina
Biláncsik Dorottya
Bócsi Levente
Bogár Patrik
Bogdán Alexandra
Csoma Kincső Panna
Deák Csenge
Farkas Domos Roland
Fejes Milán
Görömbei Boglárka
Havasi Zénó
Kirvai Csaba
Kovács Dávid
Kroo Zoé Brigitta
Laboncz Adél Zsóka
Marsalkó Nóra Anna
Nagy Evelin
Orosz Zoltán
Orsó Bálint
Péli-Toóth Péter
Pinke Dávid
Puskás Márton József
Sperlágh Petra
Szigetvári Iván
Szoták Dávid
Tóth Zsombor
Ujlaki Szonja Réka
Vislóczki Marcell

4.d osztály
Ambrus Anett Amira
Balogh Zsófia Viktória
Bohács Boglárka
Császári Máté
Csordás Zsombor
Darabos Janka
Dávid Botond
Franczel Petra
Gábri Dominik
Gégény Dániel
Hegyes Ármin Huba
Juhász Panna
Kiss Márk
Melich Zsombor Máté
Ordián Nikoletta
Péter Ágnes Ibolya
Pető Levente
Plánder Alexandra Kíra
Plánder Magdolna Lilla
Pócsi Lilla
Rátvai Sára
Sarecz Anna
Szalai Balázs
Szalkó Gáspár
Szentjóbi - Szabó Bianka
Szikora Dávid János
Tar Balázs
Tar Franciska
Várkondi Levente
Zsíros Réka Hanna

Felső tagozat

5.a osztály
Balogh Panna
Balogh Virág
Ferenc Frida
Gutyán Marcell
Harcsa Zsófi Csenge
Hegymegi Bence
Hulvej Csenge
Józsa Marcell
Juhász József Botond
Kálmán Zétény Kristóf
Kiss Áron Csaba
Laskay Márton
Lippai Virág Orsolya
Mokánszki Bálint
Molnár Attila
Molnár Annamária
Olasz Janka
Paulik Eszter
Pelyvás Péter
Rozinka Erik Martin
Rubi Janka Petra
Rusin Regina
Tóth Márk Barnabás
Tóth-Lutzke Nátán Rudolf
Turóczi Nikoletta
Újvári Sára Anna
Varga Botond
Vékony Levente
Vízkeleti Róbert

5.b osztály
Barota Csaba
Barta Hanga
Csonka Zoltán
Dajka Dorina
Dankó Milán
Deák Bálint Márton
Faragó Natália
Fazekas Fanni
Fekésházy Mátyás
Gaál Barbara
Gáti Barnabás
Hajdu Csenge Imola
Kalló Lilla
Kántor Hanna
Katona Ábel
Kolozsi Petra Panna
Kulifai Károly
Kusnyir Péter Tamás
Lucza Zsófia
Majoros Benedek
Matécsa Panna
Soltész Botond Csaba
Stefán Lilien Dalma
Szatlószki Anna
Szűcs Anna
Veres Noémi Jázmin
Veszprémi Emma

5.c osztály
Andrási Marcell
Antal Luca Katica
Asztalos Kitti
Barth Eszter Boglárka
Durst Péter
Erdei Eszter
Farkas Emma Márta
Gupcsa Klaudia
Gyovai Vivien Lara
Hajcsunk Zsófia
Holopovics Zoltán
Horváth-Somai Attila
Kánási Judit Réka
Kósa László Ábel
Kovács Levente Imre
Lekli Levente
Lengyel Lilla
Molnár Viktória
Pálfi Olívia
Papp Zoltán
Papp Gergely Gyula
Pettendi Szabolcs Zoltán
Rusznyák-Orosz Gitta
Sarkadi Anna Sára
Sütő Boglárka
Szakolczai Regina
Szalkó Dorottya Tünde
Teremi Ivett
Tisza Boglárka
Veres Zalán

5.d osztály
Antal Vanda
Batári Hanna
Bertók Márk
Császár Csanád
Csörnök Viktória
Fodor Vivien
Gönczi Mira
Györi Tamás
Gyuris Laura
Harman Levente
Kajatin Eszter
Kecskés Levente
Kovács-Forgony Polett
Kővári Zsófia
Molnár Gergő
Nagy Noémi Andrea
Pásztor Máté
Plenter Mátyás
Rácz Patrik László
Ruska Enikő Hajnalka
Sarkadi Botond
Spitzmüller Máté
Stork Noémi
Sujom Zsombor
Surmann Rebeka
Takács Zsófia
Tatár Csenge
Ulrich Liliána
Uray Lili Izabella
Varga Bence

6.a osztály
Balogh Léna Nóra
Bányai Péter
Csatlós Bendegúz
Domján Csenge
Elek Marcell Ábel
Fekete Bence
Gál Levente
Garai Zoltán Tibor
Gerák Dávid
Gincsai Panna Jázmin
Göncző Emma
Horváth Nándor
Kenéz Aletta Virág
Kósa Ákos
Kotlár Balázs
Kósa Attila
Nagy Viktor
Olesnyovics Zoltán Vendel
Petró Alexandra Laura
Rubóczki Marcell
Serfőző Bálint Mátyás
Szabó Dávid
Szabó Réka
Szilágyi Ákos
Szilágyi Réka
Szondi Levente
Tar Sebestyén
Úr Balázs
Vida Krisztián

6.b osztály
Bacskai Sára
Baji Bernadett Orsolya
Barkó Balázs
Batári Noémi
Böszörményi Petra
Győry Péter
Hadobás Nándor Mihály
Harman Hanna
Holik Réka Anna
Ignácz Máté
Irinyi István Ákos
Jakab Szonja Jusztina
Jánvári Ádám
Jepur Milla Jázmin
Kiszely Barbara Melinda
Kocsis Bálint
Kovács András
Laboncz Anna
Márton Ákos
Nagy Levente
Pótor Ágnes
Szabó Hanna Zsófia
Szabó Sára
Szalanics Evelin
Tóth Kristóf
Ujlaki Vince Zétény
Vásárhelyi Éva
Volf Szimonetta

6.c osztály
Almási György
Bróthág Dénes
Dede Fanni
Dobos Áron
Farkas Hanna
Gere Zsófia Vanda
Gombkötő Noémi
Hajas Bence
Hornyák Regina
Hutás László Miklós
Juhász Anna
Kalán Zétény
Kató Eszter
Konyári Barnabás
Kovács Hanna
Mozga Krisztina
Nagy Levente
Nagy Zsolt
Olajos Gergely
Roma Bendegúz Attila
Schüller Petra Észter
Stefán Dorina
Szabó Eszter
Szilágyi Máté
Tábori Jázmin
Vámosi Bertalan
Vaskó Bálint Márk
Vékei Bence

6.d osztály
Biró Kata
Csernyik Dóra
Demeter Attila
Forgács Réka
Gyurcsák Attila
Hetey Máté Gábor
Horváth Ákos
Kádár Bence
Kassai Virág Edit
Kovács Boglárka
Melich Marcell Dávid
Muri Tamara
Pálóczi Kitti
Pásztor Ádám
Seres Kíra
Szentpéteri Miklós
Szikora Zsanett
Tajthy Milán
Técsy Zsófi
Tomori Rebeka
Tóth Viktória Laura
Ungvári Benedek Miklós

7.a osztály
Barati Bianka
Berei Angelika Titanilla
Bikás Péter
Csatáry Tamás
Dudás Ádám
Ecsegi-Tóth Bence Maxim
Farkas Dominik
Gaál Levente
Jasku Zsolt Benjámin
Jónás Ábris
Kabai Máté
Kálmán Patrik
Klupta Tícia
Kormány Zsófia
Kukk Máté
Laskay Mátyás
Leszkó Mercédesz
Megyesi Milán
Molnár Péter Imre
Nagy Ivett Piroska
Nagyváti Bence
Palánki Rajmund
Paulik Ákos
Pokoraczky Máté
Pótor Eszter
Réti Virág
Ricsóka Fruzsina
Rozinka Alex Csaba
Várszegi Zalán

7.b osztály
Ballai Flóra Renáta
Barta Keve
Biró Eszter
Boda Kristóf
Borsy Blanka
Czapp Benedek Miklós
Cseh Máté
Dávida Marcell
Dezső Boglárka Rebeka
Gunyecz Zoltán
Hajdu Lehel Lajos
Hajtó Gréta
Ilyés Gergely
Kiss Fanni
Kovács Kristóf Bence
Lucza Boglárka
Nagy Ákos Barnabás
Nagy Ramóna
Orémusz Enikő Ágnes
Példási Péter Zalán
Rácz Bence Zsolt
Rendes Balázs
Soltész Eszter
Szakács Adorján
Szalánczi Roland
Székely Gábor Pál
Szondi Lilla
Torma Petra Andrea
Ustea Dániel
Véghseő Annamari

7.c osztály
Bodnár Panna
Franczel Dorina
Gergely Petra Nikoletta
Goda Dominik
Gutyán Réka
Heringh Viktória Dominika
Hok Bence
Hok János
Horváth-Somai Zsolt
Hován Artúr
Hudák Vivien
Jóna Bence
Juhász Eszter
Kaponyás Levente
Kiss Hanna
Kovács Boglárka
Kriston Martina
Nyitrai Péter Roland
Őry Boglárka
Parádi Lenke
Pettendi Dávid István
Pivarnyik Cintia
Sütő Emese
Szakács Linda
Szakács Vince
Takács Tibor Bence
Tisza Levente
Tóth Olívia
Végh Míra
Zele Vilmos

8.a osztály
Bodnár Boglárka
Darabos Marcell
Deák Máté
Duka Szimonetta
Dzsurbán László András
Fazekas Csilla
Fegyver Paula Veronika
Gábri Anica Gréta
Kereskényi Fanni
Kovács Eszter
Krajecz Adrienn
Liskány Laura
Natkó Dávid
Oláh Pálma
Papp Levente Csaba
Szabó Bence László
Szabó Bernadett
Szalkó Bálint Károly
Szalmási Kitti
Tóth Olivér
Turóczi Boglárka
Vajda Jázmin
Varga Áron Gábor
Várkondi Kiara
Wladimir János Sándor

8.b osztály
Ács Tamás
Barabás Titánia
Csajbók Máté
Drotár Márk György
Fesztóry Lili Jázmin
Forgács Zsófia
Gál Kata Csenge
Gáti Eszter
Gégény Boglárka
Hajdu Dominik
Hegedüs Axel Márk
Helebrand Emese
Kató László
Kóbory Kamilla
Kobzos Bogáta Kincső
Konyári Bálint Boldizsár
Németh Roland
Schüller Dániel
Soltész Laura
Stefán Babett Virág
Ster Petra Anna
Szabó Bella
Szenti Lídia
Szilágyi Szabolcs
Szuhánszki Csenge
Tóth Dávid László
Vékei Fanni

8.c osztály
Asztalos Antónia Ágnes
Bessenyei Lili
Bogár Eszter
Böszörményi Bence
Farkas István
Ferencz Bálint Gábor
Hegyes Hanga Panna
Ignácz Gergely
Jánvári Villő
Katona Virág Dorka
Kiss Virág
Klupta Rómeó
Kocsis Levente
Kozma Ádám
Laskay Eszter
Nagy Zsófia
Onder Róbert Dániel
Papp Kitti
Papp László Bence
Pénzes Norbert József
Sinku Petra
Teremi Panna

Nevelők

Tanárok - felső tagozat
Névszakképesítése, beosztása
Mócsánné Nagy Ágnes magyar nyelv és irodalom, ének-zene, drámapedagógus igazgató
Leitner László matematika, fizika, gazdasági igazgatóhelyettes
Hernádiné Boroska Ilona földrajz, rajz és vizuális kultúra igazgatóhelyettes
Ballai Henriett testnevelés
Bezzeg József biológia, informatika
Bodnár Jánosné orosz, testnevelés
Csoma Péterné történelem, német
Csorba Péter tanító, magyar
Dókusné Lakatos Tímea angol
Dr. Szabóné Oszlánszki Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom, hittan
Farkas-Veres Tünde matematika, napközis nevelő
Fazekas-Fignár Sarolta angol, könyvtár
Harsányi Hajnalka matematika, rajz
Ilyés Gábor történelem, magyar nyelv és irodalom, hittan
Juhászné Ilcsik Andrea angol
Kácsor István néptánc
Kelemen Ottó Márk testnevelés napközis nevelő
Kissné Erdélyi Emese angol
Lukucz András magyar nyelv és irodalom, történelem
Nyesténé Bodnár Zsuzsanna földrajz, orosz, hittan, napközis nevelő
Pataki Anikó könyvtár, magyar nyelv és irodalom
Petrik Zoltán testnevelés, orosz
Petruskáné Laub Judit földrajz, biológia
Puskásné Horváth Klára földrajz, biológia
Rácz Géza matematika, technika, informatika
Rubóczkiné Gerzsenyi Klára kémia, angol
Safranku András matematika, informatika
Sápi Tamásné lelkész, hitoktató
Szabó Judit angol, magyar nyelv és irodalom
Szabó Katalin matematika, kémia
Tóthné Balogh Ildikó matematika, német
Turi Lajos Péterné matematika, ének
Ugyanné Kovács Krisztina angol, magyar nyelv és irodalom
Viznyiczki Erika matematika, földrajz
Tanítók - alsó tagozat
Névszakképesítése, beosztása
Keresztesné Csernyi Julianna tanító, igazgatóhelyettes
Andrásiné Fábián Ágnes tanító
Barati Péter tanító
Bodóné Filep Brigitta tanító
Buzgáné Kulcsár Anita tanító
Dr. Baráthné Mándi Angéla tanító
Dr. Batáriné Cserepes Csilla tanító
Dr. Gégényné Horváth Tünde tanító, magyar nyelv és irodalom tanár
Dr. Úr Lászlóné Bereczki Judit tanító
Dutkieviczné Czene Anita tanító
Ecsegi Tóthné Kovács Barbara tanító
Felföldiné Ortman Csilla tanító
Gombosné Nagy Éva tanító, pedagógia szakos tanár
Győriné Lóránt Zsuzsanna tanító
Kósáné Papp Julianna tanító, pedagógia szakos tanár
Kovács Lászlóné tanító
Kovácsvölgyi Zoltánné tanító
Lubicki Nóra tanító
Magyar Csabáné tanító
Mitercsákné Csatlós Tünde tanító, fejlesztő pedagógus
Molnárné Forgon Judit tanító
Rácz Ildikó tanító
Rónaszéki Andrásné tanító
Simon Tamásné tanító
Szécsiné Koleszár Anita tanító
Szuhánszki Tiborné tanító, magyar nyelv és irodalom tanár, fejlesztő pedagógus
Takács Zsolt Gusztávné tanító, rajz szakos tanár
Téglásiné Nagy Éva tanító, gyermektánc oktató és táncpedagógus
Tóth Endréné Ildikó tanító
Végváriné Báki Ildikó tanító, földrajz, testnevelés szakos tanár