Csodát virágzik a jelen '17

KÁRPÁT-MEDENCEI REFORMÁTUS ISKOLÁK VERSENYE ÉS TALÁLKOZÓJA - A REFORMÁCIÓ 500. ÉVFORDULÓJA TISZTELETÉRE
csoda

  • Versenyeredmények

    Vers I. korcsoport (3-4. évfolyam)

    I.

    Héda Lorina

    Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd

    Kissné Hunyadi Ágnes

    II.

    Tóth Annavera

    Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak

    Gálné Kaczvinszki Johanna

    III.

    Tóth Melinda

    Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Újfehértó

    Jakab Józsefné

    Különdíj

    Gönczi György

    Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

    Bereczki Erika

    Vers II. korcsport (5-6. évfolyam)

    I.

    Boga Zsuzsanna Anita

    Kálvin téri Református Általános Iskola, Veresegyház

    Sohonyay József

    II.

    Csorba Zsanett

    Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka

    Pótorné Jager Krisztina

    III.

    Mursa Zsófia Lilla

    Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat

    Némediné Nyíregyházi Ágota

    Vers III. korcsoport (7-8. évfolyam)

    I.

    Góbis Réka

    Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

    Tari Mária

    II.

    Szuromi Zsófia

    Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

    Jakabné Gál Marianna

    III.

    Stenger Kristóf

    Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc

    Lenkei Éva

    Különdíj

    Molnár Vivien

    Egyházi Alapiskola és Óvoda, Szlovákia-Kéty

    Molnár Tímea

    Különdíj

    Farkas Sarlott Elizabet

    Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd

    Kis Erzsébet

    Próza I. korcsoport (3-4. évfolyam)

    I.

    Jóni Martin Valentin

    Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Újfehértó

    Jakab Józsefné

    II.

    Bacsó Blanka

    Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika

    Győrfi Olívia

    III.

    Funák Zétény Nemere

    Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak

    Siskáné Bréda Szilvia

    Különdíj

    Czelláth Luca

    Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

    Bereczki Erika

    Próza II. korcsoport (5-6. évfolyam)

    I.

    Czifra Meliton

    Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak                                                                      

    Battáné Bodnár Klára

    II.

    Karsai Janka

    Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Újfehértó                                                                             

    Varga György Imréné

    III.

    Tyukodi Dániel

    Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat

    Némediné Nyíregyházi Ágota

    Próza III. korcsport (7-8. évfolyam)

    I.

    Kovács Vivien

    Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

    Tari Mária

    II.

    Hompoth-Zolnai Gergő

    Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka

    Murgulyné Kovács Edit

    III.

    Nagy Gréta

    Petőfi Sándor Református Általános Iskola, Sátoraljaújhely                                 

    Timkóné Szabó Eszter

    Népdal éneklő verseny I. korcsoport (3-4. évfolyam)

    I.

    Kotormán Iringó Szejke

    Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely

    Csikós Anna

    Balla Regina

    Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

    Vasas Ágnes

    II.

    Varga Eszter Katalin

    Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat

    Dr. Tilkiné Tarpai Anikó

    III.

    Tomori Mira

    Szendrői Református Általános Iskola és Óvoda, Szendrő

    Tomoriné Szakál Marietta

    Különdíj

    Kálnai Márton

    Pólik Zalán

    Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

    Plangárné Kárándi Júlia

    Különdíj

    Balázs Zoltán

    Hargitai Bánk István

    Kálvin téri Református Általános Iskola, Veresegyház

    Révész Éva

    Népdal éneklő verseny II. korcsoport (5-6. évfolyam)

    I.

    Horváth Csaba

    Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes

    Farrné Kovács Mónika

    II.

    Prikler Dorka Abigél

    Tordai Léna

    Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmári Kollégium, Hódmezővásárhely

    Csorba Emese

    III.

    Balázs-Földi Virág

    Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

    Vidáné Kósa Orsolya

    Különdíj

    Obzut Dávid

    Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

    Takács Zoltánné

    Népdal éneklő verseny III. korcsoport (7-8. évfolyam)

    I.

    Márföldi Csendike

    Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

    Turi Lajos Péterné

    II.

    Forrai Fruzsina Babett

    Hegyi Bálint

    Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmári Kollégium, Hódmezővásárhely

    Csorba Emese

    III.

    Baka Rebeka

    Egyházi Alapiskola és Óvoda, Szlovákia, Kéty

    Nagy Csomor Ildikó

    III.

    Szűcs Viktória

    Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske

    Skorkáné Homoki Henriette

    Dr Joób Árpád-díj

    Semlyényi Zita

    Teremi Anna

    Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes

    Farrné Kovács Mónika

    Rajz verseny I. korcsoport (3-4. évfolyam)

    I.

    Bozsér Laura

    Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely

    Farkasné Bakonyi Ildikó

    II.

    Kabdebon Kamilla

    Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

    Kiss Gabriella

    III.

    Kósa Jonatán

    Kisvárdai Református Óvoda, Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

    Szabóné Lakatos Erzsébet

    Különdíj

    Pálfy Olívia

    Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

    Takács Zsolt Gusztávné, Kovácsvölgyi Zoltánné

    Rajz verseny II. korcsoport (5-6. évfolyam)

    I.

    Kálnai Lili

    Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

    Kustár Gábor

    II.

    Molnár Henrietta

    Báthory Anna Református Általános Iskola, Nyírbátor

    Schlosser Sándor

    III.

    Szilágyi Johanna

    Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

    Mester Viktória

    Különdíj

    Torma Petra

    Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

    Harsányi Hajnalka

    Rajz III. korcsoport (7-8. évfolyam)

    I.

    Gáspár Mariann

    Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika

    Megyeri Csabáné

    II.

    Antalicz Zalán

    Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc

    Pokkoláb László

    III.

    Szabó Ágoston

    Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

    Kustár Gábor

    Különdíj

    Kovács Zsuzsanna

    Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

    Harsányi Hajnalka, Hernádiné Boroska Ilona

    Anyanyelvi vetélkedő I. korcsoport (3. évfolyam)

    I.

    Hanus Máté

    Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros

    3. évf.

    Marjánné Bacsó Csilla

    II.

    Száldobágyi Flóra

    Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika

    3. évf.

    Győrfi Olívia

    III.

    Máté Lili

    Ceglédi Református Áltlaános Iskola és Óvoda

    3. évf.

    Hubert Zoltánné

    Anyanyelvi vetélkedő I. korcsoport (4. évfolyam)

    I.

    Takács Lili

    Debrecen-Bánki Református Áltlános Iskola

    4. évf.

    Antal Csabáné

    Kerékgyártó Tamás

    Újfehétói Református Általános Iskola és Óvoda

    4. évf.

    Jakab Józsefné

    II.

    Hanuder Noémi

    Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

    4. évf.

    Gálné Kaczvinszki Johanna

    III.

    Ambrus Adél

    Szőnyi Benjámin Református Átalános Iskola, Hódmezővásárhely

    4. évf.

    Mónus Nikoletta

    Anyanyelvi vetélkedő II. korcsoport (5-6. évfolyam)

    I.

    Takács Zsombor

    Kisvárdai Református Óvoda, Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

    6. évf.

    Nagyné Fazekas Ágnes

    II.

    Baráth Petra Szilvia

    Kálvin János Református Általános Iskola Mátészalka

    5. évf.

    Murgulyné Kovács Edit

    III.

    Galyas Laura

    Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

    6. évf.

    Csontó Erzsébet

    Anyanyelvi vetélkedő III. korcsoport (7-8. évfolyam)

    I.

    Horváth Máté

    Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvda

    8. évf.

    Brozman Sándorné

    II.

    Dávid Virág Maja

    Ceglédi Református Áltlaános Iskola és Óvoda

    8. évf.

    Kis Erzsébet

    III.

    Szőke Eszter

    Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes

    8. évf.

    Kissné Tóth Edit

    Néptánc I. korcsoport (3-4. évfolyam)

    I.

    Orosz Sára-Ignéczi Balázs

    Petőfi Sándor Ref. Ált Isk. Sátoraljaújhely

    Szajkó Gáborné

    II.

    Nagy Dávid

    Sárospataki Ref. Koll. Gimn.-a, Ált Isk.-ja és Diákotthona-Sárospatak

    Darmos Éva

    III.

    Antal Luca Katica-Papp Gergely Gyula

    Jókai Mór Ref. Ált. Isk.-Nyh.

    Antal Dóra-Antal Roland

    Különdíj

    Bagdi Liza-Lupócz Csanád

    Gárdonyi Géza Ref. Ált. Isk. és AMI-Biharkeresztes

    Székely Tamás

    Néptánc II. korcsoport (5-6. évfolyam)

    I.

    Szőnyi Laura-Szőnyi Réka

    Miskolc- Diósgyőri Ref. Ált. Isk. és Óvoda-Miskolc

    Maródi Attila

    II.

    Bodnár Bálint

    Petőfi Sándor Ref. Ált Isk. Sátoraljaújhely

    Fehér János

    III.

    Kardos Gergő-Bacsa Dorka Éva

    Szőnyi Benjámin Ref. Ált. Isk. Hódmezővásárhely

    Kádár Tamás-Tápai Lászlóné

    Néptánc III. korcsoport (7-8. évfolyam)

    I.

    Nagy Csomor Márton

    Egyházi Alapiskola és  Óvoda, Szlovákia, Kéty

    Légnár Dániel

    II.

    Csillag Virág-Gurmai László

    Kis Bálint Ref. Ált. Isk.-Vésztő

    Farkas Tamás

    III.

    Vaskó Csenge- Bana László

    Sárospataki Ref. Koll. Gimn.-a, Ált Isk.-ja és Diákotthona-Sárospatak

    Darmos Éva

    Különdíj

    Rácz Csegő

    Gárdonyi Géza Ref. Ált. Isk. és AMI-Biharkeresztes

    Székely Tamás

    Különdíj

    Gyulai László-Gyulai Evelin

    Hajdúnánási Ref. Ált. Isk. és Óvoda

    Makkai Andrea-Márton Attila