Karácsonyi gálaműsor

Szeretettel várjuk 2017. december 16-án du. 15 órától a Református Gyülekezeti Házba,
a Jókai Mór Református Általános Iskola Karácsonyi Gálaműsorára.

Suliváró

 

 

Áldás, békesség!

Kedves Szülők! Gyerekek!

A Jókai Mór Református Általános Iskola a 2017/2018. tanévben megrendezi SULIVÁRÓ foglalkozásait iskolába készülő óvodások számára, melyre nagy szeretettel hívjuk és várjuk az iskolánk iránt érdeklődő szülőket, gyerekeket!

Cinkeavató

 

Örömmel hirdetjük, hogy iskolánkban először került megrendezésre a CINKEAVATÓ, amely során az ötödikeseinket vérbeli felső tagozatossá avattuk!

Színes Város – Szívből a Jókainak

Színes Város – Szívből a Jókainak

 

Két iskola együttműködése – természetes, de nem szokványos.

A Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium és a Jókai Mór Református Általános Iskola együttműködésében, a művészetis tanárok és diákok segítségével a Jókai Színház utcai udvarán művészeti alkotás született. Az ötödéves diákok László Rita tanárnő segítségével – akik a Színes Város program keretében már a vasútállomás aluljáróját, a Tokaji úti piac kerítését és a Búza téri piacot is színesre varázsolták – álmodták meg, és jókais diákokkal festették színesre az iskola udvarát.

Kedves új elsős Jókais diák

Kedves Új Elsős Jókais Diák!

iskolaba keszulok

Szeretettel várunk az iskolánkba, hogy már a tanévkezdés előtt két vidám délelőttöt együtt töltsünk. Ismerkedjünk, rajzoljunk, kézműveskedjünk, játsszunk egy jót. Hozd magaddal kedvenc színes ceruzáidat, és tízóraira egy kis enni- és innivalót!


Helyszín: Nyíregyháza, Kálvin tér 11.
Időpont: 2017.08.29-30. 8:00-12:00

Ha szeretnél eljönni, kérd meg a szüleidet, hogy jelezzenek vissza augusztus 23-án délelőtt a 0642/504-892-es telefonszámon.

Tanévkezdés 2017/2018

evkezdes

Szeretettel értesítünk minden jókais diákot, szülőt, jóbarátot, hogy az ünnepélyes Tanévnyitó Istentiszteletet 2017. augusztus 31-én 18 órától tartjuk a templomunkban (Kálvin tér 13.).


Első tanítási nap: 2017. szeptember 1. péntek

Tájékoztató a szülőknek

Tisztelt Szülők!


1265/2017. (V. 29.) Korm. határozata alapján a 2017/2018. tanévben az ingyenes tankönyvellátás 1–8. évfolyamokra érvényes. A Jókai Mór Református Általános Iskola tanulóinak tankönyv osztása előre láthatólag:

2017. augusztus 28-31- ig, hétfőtől csütörtökig minden nap
8:00-14:00 óráig a Színház utcai „kis” tornateremben esedékes.