Köszöntő

Béres Rudolf: Jókai Mór

Áldás békesség!
Kedves Látogató!

Szeretettel üdvözli a 110 esztendős Jókai iskola! Nézzen körül megújult weboldalunk lapjain, nézzen körül nálunk!
Iskolánk Nyíregyháza kulturális központjában áll, karnyújtásnyira a múzeumtól, a könyvtártól, a művelődési háztól, a nagy hagyományú gimnáziumoktól, egyik épületünk a színház, a másik a református templom szomszédságában.
Ez egy református keresztény iskola, nagy hagyományokkal.
Célunk:
Isten közelségében, biztonságban, jókedvben, modern módszerekkel, minőségi tárgyi és szellemi környezetben nevelni a gyermekeket, úgy, hogy majdan a megszerzett tudást Isten dicsőségére, vagyis mások javára fordíthassák.
 
Honlapunkon elolvashatják a legújabb jókais híreket, böngészhetnek a galériában, megnézhetik a havi eseménynaptárt, akár a heti étlapot is, büszkélkedünk a gyermekek versenyeredményeivel.
Jó böngészést, áldás békesség!

Mócsánné Nagy Ágnes

KÁRPÁT-MEDENCEI REFORMÁTUS ISKOLÁK VERSENYE ÉS TALÁLKOZÓJA - A REFORMÁCIÓ 500. ÉVFORDULÓJA TISZTELETÉRE
csoda

[toggle state="closed" title="Versenyeredmények"]

Vers I. korcsoport (3-4. évfolyam)

I.

Héda Lorina

Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd

Kissné Hunyadi Ágnes

II.

Tóth Annavera

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak

Gálné Kaczvinszki Johanna

III.

Tóth Melinda

Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Újfehértó

Jakab Józsefné

Különdíj

Gönczi György

Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

Bereczki Erika

Vers II. korcsport (5-6. évfolyam)

I.

Boga Zsuzsanna Anita

Kálvin téri Református Általános Iskola, Veresegyház

Sohonyay József

II.

Csorba Zsanett

Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka

Pótorné Jager Krisztina

III.

Mursa Zsófia Lilla

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat

Némediné Nyíregyházi Ágota

Vers III. korcsoport (7-8. évfolyam)

I.

Góbis Réka

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Tari Mária

II.

Szuromi Zsófia

Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

Jakabné Gál Marianna

III.

Stenger Kristóf

Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc

Lenkei Éva

Különdíj

Molnár Vivien

Egyházi Alapiskola és Óvoda, Szlovákia-Kéty

Molnár Tímea

Különdíj

Farkas Sarlott Elizabet

Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda, Cegléd

Kis Erzsébet

Próza I. korcsoport (3-4. évfolyam)

I.

Jóni Martin Valentin

Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Újfehértó

Jakab Józsefné

II.

Bacsó Blanka

Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika

Győrfi Olívia

III.

Funák Zétény Nemere

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak

Siskáné Bréda Szilvia

Különdíj

Czelláth Luca

Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

Bereczki Erika

Próza II. korcsoport (5-6. évfolyam)

I.

Czifra Meliton

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak                                                                      

Battáné Bodnár Klára

II.

Karsai Janka

Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Újfehértó                                                                             

Varga György Imréné

III.

Tyukodi Dániel

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat

Némediné Nyíregyházi Ágota

Próza III. korcsport (7-8. évfolyam)

I.

Kovács Vivien

Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat

Tari Mária

II.

Hompoth-Zolnai Gergő

Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka

Murgulyné Kovács Edit

III.

Nagy Gréta

Petőfi Sándor Református Általános Iskola, Sátoraljaújhely                                 

Timkóné Szabó Eszter

Népdal éneklő verseny I. korcsoport (3-4. évfolyam)

I.

Kotormán Iringó Szejke

Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely

Csikós Anna

Balla Regina

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

Vasas Ágnes

II.

Varga Eszter Katalin

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde, Fehérgyarmat

Dr. Tilkiné Tarpai Anikó

III.

Tomori Mira

Szendrői Református Általános Iskola és Óvoda, Szendrő

Tomoriné Szakál Marietta

Különdíj

Kálnai Márton

Pólik Zalán

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Plangárné Kárándi Júlia

Különdíj

Balázs Zoltán

Hargitai Bánk István

Kálvin téri Református Általános Iskola, Veresegyház

Révész Éva

Népdal éneklő verseny II. korcsoport (5-6. évfolyam)

I.

Horváth Csaba

Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes

Farrné Kovács Mónika

II.

Prikler Dorka Abigél

Tordai Léna

Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmári Kollégium, Hódmezővásárhely

Csorba Emese

III.

Balázs-Földi Virág

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Vidáné Kósa Orsolya

Különdíj

Obzut Dávid

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

Takács Zoltánné

Népdal éneklő verseny III. korcsoport (7-8. évfolyam)

I.

Márföldi Csendike

Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

Turi Lajos Péterné

II.

Forrai Fruzsina Babett

Hegyi Bálint

Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmári Kollégium, Hódmezővásárhely

Csorba Emese

III.

Baka Rebeka

Egyházi Alapiskola és Óvoda, Szlovákia, Kéty

Nagy Csomor Ildikó

III.

Szűcs Viktória

Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium, Tiszakécske

Skorkáné Homoki Henriette

Dr Joób Árpád-díj

Semlyényi Zita

Teremi Anna

Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes

Farrné Kovács Mónika

Rajz verseny I. korcsoport (3-4. évfolyam)

I.

Bozsér Laura

Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely

Farkasné Bakonyi Ildikó

II.

Kabdebon Kamilla

Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

Kiss Gabriella

III.

Kósa Jonatán

Kisvárdai Református Óvoda, Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Szabóné Lakatos Erzsébet

Különdíj

Pálfy Olívia

Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

Takács Zsolt Gusztávné, Kovácsvölgyi Zoltánné

Rajz verseny II. korcsoport (5-6. évfolyam)

I.

Kálnai Lili

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Kustár Gábor

II.

Molnár Henrietta

Báthory Anna Református Általános Iskola, Nyírbátor

Schlosser Sándor

III.

Szilágyi Johanna

Balázs Győző Református Gimnázium, Miskolc

Mester Viktória

Különdíj

Torma Petra

Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

Harsányi Hajnalka

Rajz III. korcsoport (7-8. évfolyam)

I.

Gáspár Mariann

Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika

Megyeri Csabáné

II.

Antalicz Zalán

Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc

Pokkoláb László

III.

Szabó Ágoston

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Kustár Gábor

Különdíj

Kovács Zsuzsanna

Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

Harsányi Hajnalka, Hernádiné Boroska Ilona

Anyanyelvi vetélkedő I. korcsoport (3. évfolyam)

I.

Hanus Máté

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros

3. évf.

Marjánné Bacsó Csilla

II.

Száldobágyi Flóra

Tompa Mihály Református Általános Iskola, Kazincbarcika

3. évf.

Győrfi Olívia

III.

Máté Lili

Ceglédi Református Áltlaános Iskola és Óvoda

3. évf.

Hubert Zoltánné

Anyanyelvi vetélkedő I. korcsoport (4. évfolyam)

I.

Takács Lili

Debrecen-Bánki Református Áltlános Iskola

4. évf.

Antal Csabáné

Kerékgyártó Tamás

Újfehétói Református Általános Iskola és Óvoda

4. évf.

Jakab Józsefné

II.

Hanuder Noémi

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

4. évf.

Gálné Kaczvinszki Johanna

III.

Ambrus Adél

Szőnyi Benjámin Református Átalános Iskola, Hódmezővásárhely

4. évf.

Mónus Nikoletta

Anyanyelvi vetélkedő II. korcsoport (5-6. évfolyam)

I.

Takács Zsombor

Kisvárdai Református Óvoda, Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

6. évf.

Nagyné Fazekas Ágnes

II.

Baráth Petra Szilvia

Kálvin János Református Általános Iskola Mátészalka

5. évf.

Murgulyné Kovács Edit

III.

Galyas Laura

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

6. évf.

Csontó Erzsébet

Anyanyelvi vetélkedő III. korcsoport (7-8. évfolyam)

I.

Horváth Máté

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvda

8. évf.

Brozman Sándorné

II.

Dávid Virág Maja

Ceglédi Református Áltlaános Iskola és Óvoda

8. évf.

Kis Erzsébet

III.

Szőke Eszter

Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI, Biharkeresztes

8. évf.

Kissné Tóth Edit

Néptánc I. korcsoport (3-4. évfolyam)

I.

Orosz Sára-Ignéczi Balázs

Petőfi Sándor Ref. Ált Isk. Sátoraljaújhely

Szajkó Gáborné

II.

Nagy Dávid

Sárospataki Ref. Koll. Gimn.-a, Ált Isk.-ja és Diákotthona-Sárospatak

Darmos Éva

III.

Antal Luca Katica-Papp Gergely Gyula

Jókai Mór Ref. Ált. Isk.-Nyh.

Antal Dóra-Antal Roland

Különdíj

Bagdi Liza-Lupócz Csanád

Gárdonyi Géza Ref. Ált. Isk. és AMI-Biharkeresztes

Székely Tamás

Néptánc II. korcsoport (5-6. évfolyam)

I.

Szőnyi Laura-Szőnyi Réka

Miskolc- Diósgyőri Ref. Ált. Isk. és Óvoda-Miskolc

Maródi Attila

II.

Bodnár Bálint

Petőfi Sándor Ref. Ált Isk. Sátoraljaújhely

Fehér János

III.

Kardos Gergő-Bacsa Dorka Éva

Szőnyi Benjámin Ref. Ált. Isk. Hódmezővásárhely

Kádár Tamás-Tápai Lászlóné

Néptánc III. korcsoport (7-8. évfolyam)

I.

Nagy Csomor Márton

Egyházi Alapiskola és  Óvoda, Szlovákia, Kéty

Légnár Dániel

II.

Csillag Virág-Gurmai László

Kis Bálint Ref. Ált. Isk.-Vésztő

Farkas Tamás

III.

Vaskó Csenge- Bana László

Sárospataki Ref. Koll. Gimn.-a, Ált Isk.-ja és Diákotthona-Sárospatak

Darmos Éva

Különdíj

Rácz Csegő

Gárdonyi Géza Ref. Ált. Isk. és AMI-Biharkeresztes

Székely Tamás

Különdíj

Gyulai László-Gyulai Evelin

Hajdúnánási Ref. Ált. Isk. és Óvoda

Makkai Andrea-Márton Attila

[/toggle]

 

Nyári táborok - 2017
Tábor megnevezéseIdejeFelelőse
Jókais napközis tábor 06.19.-07.07. Kovácsvölgyi Zoltánné
Berekfürdő 07.24.-07.29. Kovácsvölgyi Zoltánné
Pusztafalu - Kincskereső tábor 07.05.-07.09. Rácz Ildikó, Kósáné Papp Julianna
Pusztafalu - Kézműves-néptánc tábor 07.10.-07.14. Téglásiné Nagy Éva
Szigliget 06.19.-06.24. Bezzeg József
Tivadar 07.21.-07.24. Rácz Géza
Gyülekezeti Napközis Tábor 07.10.-07.15. Dr. Gaál Sándorné

Anyák napja alkalmából köszöntötték a látássérülteket a 3. c osztályosok, akik dalokból, versekből, zsoltárokból, saját gondolataikból font virágkoszorút ajándékoztak az időseknek. Téglásiné Nagy Éva tanító nénivel vitték magukkal iskolánk üzenetét.

20170505 20170505 20170505 20170505